Nabídka realit

 

Již od roku 2001 nabízím klientům svou pomoc při zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí. Po absolvování specializačního studia - oceňování nemovitostí na VŠB-TU v Ostravě, nabízím také služby v oblasti oceňování nemovitostí - zpracování znaleckých posudků a odhadů obvyklých (tržních) cen nemovitostí a také v oblasti zpracování průkazů energetické náročnosti budov.    

„Prioritou není množství zrealizovaných realitních obchodů, ale jejich kvalita spojená s kompletní realitní a právní službou, jejímž výsledkem je spokojený zákazník“.

                                                                                              Ing. Jiří Zabystrzan  

Společnost ELEFANT Group, jakožto znalecká a realitní kancelář nabízí spektrum kvalitních komplexních služeb odvíjejících se od potřeb realitního trhu. V současné době naše kancelář rozšířila své služby o vypracování průkazů energetické náročnosti budov tzv. PENB a o službu inspekce nemovitostí. Nabízíme také financování jednotlivých projektů, které společnost řeší individuálně s každým zákazníkem zvlášť, dle jeho požadavků a potřeb. Samozřejmostí jsou i kompletní poradenské a právní služby vztahující se k převodům nemovitostí.

Svým zaměřením se společnost specializuje na Moravskoslezský kraj

Nabídku nemovitostí naleznete zde (klikněte na logo):  Nabidka-realit-www-tonireal-cz

Novinky

 • Začínají první kontroly průkazů při prodeji domu

  10.4.2014

  Státní energetická inspekce začíná kontrolovat povinnost majitelů nemovitostí mít zpracován průkaz energetické náročnosti. Pokuta 100 000,-Kč. Více v článku uvedeném na tn.nova.cz zde:

  Inspekce začátkem dubna vyzvala také jednu pražskou RK k doložení 70 průkazů u rodinných domů, které RK nabízí k prodeji.

 • Energetický průkaz budovy

  2.8.2013

  Povinnost vlastníka nemovitosti zpracovat průkaz energetické náročnosti budovy (PENB)

  Podle novely zákona 406/2000 Sb. je od 1. 1. 2013 povinen každý vlastník budovy a bytové jednotky předložit průkaz energetické náročnosti budovy při jejím prodeji. Vlastník jednotky či objektu je povinen zajistit na vlastní náklady zhotovení energetického průkazu a předat ho kupujícímu nejpozději v den podpisu kupní smlouvy.

  Více informací

 • Služba balíček P + P

  13.8.2012

  Objednejte si u nás zvýhodněný balíček P + P (znalecký Posudek k prodeji nemovitosti + Průkaz energetické náročnosti budovy) za velmi výhodnou cenu. Pro více informací volejte tel. 777007727.

Kontaktujte nás

ELEFANT Group, s.r.o.

Sídlo:

Classic centrum                             M - mezipatro (1. poschodí) 

1. máje 500
739 61 Třinec

Kancelář:

Obchodní centrum "pracák"
kancelář č. 217 (1. patro)

Nádražní 1088
738 01 Frýdek-Místek

Pobočková kancelář:

Prostory společnosti Toni Real   (1 patro)

Stodolní  816/6 (vchod z ulice Škroupova 1)  702 00 Ostrava                                                                                                                                                                          

info@elefant.cz
Tel.: +420 777 007 727


Zvětšit mapu