Nabídka RD vyční Lhoty

Cena: 8 500 000 Kč

Dobrý den,
ve výlučném zastoupení klienta si dovolujeme Vám nabídnout komerční objekt s bytovou jednotkou ve Vyšních Lhotách. Objekt je rozdělen na komerční část, kterou tvoří dílna se zázemím a dále bytová jednotka o dispozici 4+kk s prostornou dvojgaráží. Kolaudace proběhla v roce 2007.

Bytová jednotka je tvořena zádveřím, koupelnou se sprchovým koutem a WC, ložnicí a obývacím pokojem s kuchyňským koutem, ze kterého se vstupuje na zastřešenou pergolu. V obytném podkroví se nachází chodba a dvě ložnice. Dále je k dispozici prostorná dvojgaráž se sekčními garážovými vraty na dálkové ovládání. Nad garáží se nachází úložný prostor. Obývací pokoj  s kuchyňským koutem je vybaven klimatizací.

Komerční část objektu je tvořena místností bývalé dílny,  skladem, kotelnou, hygienickým zázemím, které tvoří sprchový kout, WC, pisoár a umyvadlo. Dále kancelář.

Celý objekt je zděný se zateplením, okna jsou dřevěná euro, krytina pálená taška. Objekt je napojen na elektrickou síť, obecní vodovod. Odpady jsou svedeny do domácí ČOV. O vytápění se stará kotel na tuhá paliva a o ohřev teplé vody se stará kombinovaný el. bojler (samostatný pro obytnou část a samostatný pro komerční část).  V obytné části objektu se nachází plovoucí podlahy a keramická dlažba. Podlahy v komerční části objektu jsou tvořeny litým betonem s nášlapnou vrstvou z OSB desek a keramickou dlažbou. 
Dílnu lze přestavět na další bytovou jednotku a objekt tak rekolaudovat na rodinný dům o dvou bytových jednotkách

Neváhejte nás kontaktovat, těšíme se na prohlídku s Vámi. 

Aktuality

ELEFANT Group s.r.o.

Kontaktujte nás

Adresa: Lidická 544, 739 61 Třinec-Lyžbice

info@elefant.cz

+420 777 007 727

+420 777 767 800